Hizmetler

Özgün Tasarım

Marka bilinirliği açısından sıfırdan özgün ve pazarlama kuvveti yüksek bir web site tasarımı ile sektörünüz üzerinde doğru hizmet sağlamaktayız. Günümüz dijital medyasında Google üzerinde doğru ve kalıcı görününürlük sağlayabilmek adına birçok firma değişimine öncelikle web tasarımla başlıyor. Web sayfanız kolay erişim sağlanılabilen önyüze sahip olması ile beraberinde kurumsal panel desteklidir. Web tasarım markanızın değerini ve verimliliğini arttırmanın yanı sıra misyon ve vizyon kriterlerinizin kurumsal kimlik adı altında başarınızı katlamaktadır.

+
İnteraktif Kodlama

Google algoritmasına uyumlu bir formatta projeleri sıfırdan kodlayıp evrensel güncel kodlama dilleri ile destekleyip stabilize hizmet sunuyoruz. Stabil ve katmanlı mimari teknolojisi ile desteklenip hızlı ve güvenilir sonuç odaklı projeler üretmekteyiz. Kodlamanın temellinde sade, anlaşılır ve güçlü dil mimarisi teknolojileri yer alır. Dynamic Droid İnovasyon ve Reklam Ajansı olarak bu teknolojinin gelişim sürecini uluslararası W3Schools standartlarına uygun yazılımsal bütünlük sağlanıp projenizin en iyi altyapıda sonuçlanmasında rol oynuyoruz.

+
Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama alanında işletmenizin markalaştırma alt yapısı ile beraberinde opsiyonel olarak pazarlama ya da iletişim standartlarınızı, sahip olduğunuz seviyeyi arttırmaya yardımcı oluyoruz. Smart Insights tarafından, dijital pazarlama yönetimi üzerine yapılan araştırmaya göre markaların %40‘nın bir dijital pazarlama stratejisi mevcut %20‘sının ise stratejisi var ama mevcut strateji methodlarına uygun değil. Kordineli veriler demografik bilgi kaynağını, kullanıcı etkileşimi ve kullanıcı davranışı verileri analiz edilerek daha etkin pazarlama stratejileri ortaya koyulur.

+
Mobil Uygulama

Android ve IOS platformlarına uluslararası W3Schools standartlara uygun mobile uygulamalar tasarlıyoruz. Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz altyapısında sıfırdan oluşum sağlıyoruz. Uygulamanız hakkındaki tüm istatisliklere anlık görüntüleme sağlayabilir ve değişkenlik tanımlayabilirsiniz. Arama motoru sonuçlarına bakıldığında internet trafiğinin %85'ini mobil cihazlar tarafından gerçekleşiyor. Mobil uygulamadaki avantajların ve getirisi kişisel kullanıma indirgendiğinde yüksek bir verimlilik ile sektörünüze özel çözümler getirmekteyiz.

+
E - Ticaret

E - Droid sistemimiz ile tanışın. E - Droid markanız için özel hazırlanıcak kolay kullanımlı, stabil ve güvenilir bir sistem algoritması ile yazılan bir E-Ticaret sistemidir. Google arama motoruna entegrasyonlu çalışarak %100 SEO uyumludur. E-Droid sistemimiz içerisinde müşterilerinize online satışlarınızı artırmak için kampanyalar, hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Çoklu özellik altyapısı içerisinde müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz hatta N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, vb. satış sitelerine entegrasyonlarınız sağlanıp E - Droid üzerinden tüm işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

+
SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Tüm arama motorları içerisinde sektörünüz ile ilgili kelime öbekleri ve varyasyonlarında ilk sayfada gözükmeniz için yapılan bu işlem sayesinde arama trafiğinin büyük bir yüzdesi sizin sitenize yönlendirilir, bu da çok ciddi bir kazanç ve PR sağlar. İşlem öncesi hangi kategoriye hizmet veriyorsanız pazar istatistiğine dair tüm veriler toplanır ve tarafınıza iletilir. İşlem başladığında ise haftalık bazda raporlamalar yapılarak sıralamanızı, aldığınız indexleri, edinilen backlinkleri takip edebilirsiniz. Verimli geri dönüşler için minimum 3-6 ay arası sözleşmeli çalışma politikası izliyoruz.

+
Marka Danışmanı

İşletmelerin sahip olduğu değerleri koruma ve fikir üreten, pazarlama ve iletişim entegrasyonu ile işletmenize katkı sağlayan bireylere Marka Danışmanı denir. Marka danışmanlığı hizmeti kurumsal kimlik standartlarımızla en ince ayrıntısına kadar planlanmıp işlemlerinizi mevcut piyasa araştırması sonucunda rekabet üstünlüğü elde etmenizi sağlayacak kurumsal marka iletişim stratejileri geliştiriyoruz. Hedef kitle ağırlığınız ile beraberinde analizlerimiz sonuçunda sizlerin istekleri doğrultusunda markanızı özelleştirme ve yükseltme sürecinde destek veriyor ve hedef kitleyle temas etmek, güveni sağlamak ve diyaloğu sürdürülebilir kılmak için çok kalıcı pazarlama kanallarından istifade ediliyor.

+
Sosyal Medya Danışmanlığı

Google başta olmak üzere Instagram, Facebook, Twitter, Youtube gibi platformlarda potansiyel müşterilerinizi en etkili reklam modelleriyle yakalayın ve marka bilinirliğinizi artırın. Markanızın sosyal medya mecralarını markayı özel kılacak sosyal medya stratejisine göre, yapısal dinamiklerine uygun bir şekilde projeler üretiyoruz. Elde edilen anlık analizleri ölçümleyerek haftalık, aylık raporlamalar yapıyoruz. Kaliteli içerik üretimi standartlarında sosyal medyanın değişkenliğine ayak uyduruyor, güncel ve etkileşimi yüksek içerikler üretiyoruz aynı zamanda Google Partner iş birliğinde Google veri tabanında görünürlüğünüzü üst seviye taşıyoruz. Kısa zamanda sonuç odaklı ilerliyoruz.

+

Ne Yapabiliriz ?

Talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgiyi almak için

Teklif Al